Swamp Bulldozer TYS165-3

Përshkrim i shkurtër:

buldozer TYS165-3 është 165 kuaj-fuqi track-type buldozer me makinë hidraulike të drejtpërdrejtë, gjysmë-ngurtë pezulluar dhe hidraulike ndihmuar operativ, kontrollin pilot-teh hidraulike dhe drejtues të nivelit të vetme dhe të frenimit kontroll. buldozer TYS165-3 karakterizohet nga, pamje e hapur, strukturën e optimizuar, funksionimin efikas të lartë të lehtë dhe shërbimi me kosto të ulët dhe cilësi të besueshme të tërë. Ajo është produkt përmirësuar në bazë të TYS165-2 buldozer. Specifikimet Dozer ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Xingang, Shanghai, çdo port të Kinës
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  buldozer TYS165-3 është 165 kuaj-fuqi track-type buldozer me makinë hidraulike të drejtpërdrejtë, gjysmë-ngurtë pezulluar dhe hidraulike ndihmuar operativ, kontrollin pilot-teh hidraulike dhe drejtues të nivelit të vetme dhe të frenimit kontroll.

  buldozer TYS165-3 karakterizohet nga, pamje e hapur, strukturën e optimizuar, funksionimin efikas të lartë të lehtë dhe shërbimi me kosto të ulët dhe cilësi të besueshme të tërë. Ajo është produkt përmirësuar në bazë të TYS165-2 buldozer.

  specifikimet

  Dozer                                              Tilt

  (duke mos përfshirë ripper) peshë operacion ( Kg) 18300

  Presioni i parë (K PA ) 28.2

  Track matës (mm)                                       2300

  Gradient                                               30 ° / 25 °

  Min. pastrimin terren  (mm)                            375

  Dozing kapacitetin ( m ³)                                        4.5

  Width Blade (mm)                                         4222

  Max. gërmimi thellësi (mm)                               400

  Dimensionet e përgjithshme ( mm )              5585× 4222× 3 190

  motor

  Lloji                                          WD10G178E25

  Vlerësuar me revolucion  (rpm)                                    1850

  Fuqia volant ( K W / HP                               121/165

  Max. rrotullues (N m / rpm) 830/1100

  Konsumi vlerësuar e karburantit (g / KW h)                         218

  Sistemi lëvizshme

  Lloji lloj Swing nga rreze mbulua.

                                      Struktura pezulluar të bar barazimit

  N umber i rollers pista ( secili  anësor) 6

  Numri i rul bartës (çdo anë) 2

  P kruarje (mm) 203

  W idth të këpucëve (mm) 1000

  Marsh 1st 2 3
  Përpara (km / h) 0-3,59 0-6,76 0-12,37
  Prapa (km / h) 0-4,33 0-8,90 0-14,96

  Zbatuar sistemin hidraulik

  Max. presionin e sistemit  (MPa)                            12

  Pump type                    dy grupe Gears pompë

  Prodhimi sistem ( L / min )                                      190

  Driving sistem

  T orque konvertuese 3-element 1-fazë 1-faza

  T ransmission Planetary, transmetimit të energjisë ndryshim me tre shpejtësi përpara dhe tre shpejtësi të kundërt, shpejtësia dhe drejtimi mund të zhvendoset me shpejtësi.

  S teering friksion. Multiple-disk metalurgji pushtet naftës disk ngjeshur nga pranvera. hidraulike operuar.

  Frenimit Brake tufë është vaj dy drejtim lundrues band frenave operuar nga pedale mekanike këmbë.

  F inal makinë Makinë final janë reduktimi i dyfishtë me veshje degëzuese dhe segment me dhëmbë, të cilat janë vulosur me vulë duo-kon.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !