Struktura Normal Bulldozer TY230-3

Përshkrim i shkurtër:

buldozer TY230-3 është gjysmë-i ngurtë suspenduar transfer hidraulike, hidraulike kontrollohet type shteg buldozer. Planetary, transmetimit ndryshim të energjisë e cila është Unilever operohet. Sistemi Operacioni i projektuar në përputhje me inxhinieri e njeriut dhe makinës bën operacion shumë të lehtë, efikase dhe me saktësi. pushtet të fortë, shfaqje të shkëlqyera, efikasitet të lartë operacion dhe pamje të gjerë të tregojnë tiparet avantazh. Optional përfshin U-teh (kapacitet 8.1 m³), ​​tre ripper fyell, Rops dhe pajisje të tjera ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Xingang, Shanghai, çdo port të Kinës
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Buldozer TY230-3 është gjysmë-i ngurtë suspenduar transfer hidraulike, hidraulike kontrollohet type shteg buldozer. Planetary, transmetimit ndryshim të energjisë e cila është Unilever operohet. Sistemi Operacioni i projektuar në përputhje me inxhinieri e njeriut dhe makinës bën operacion shumë të lehtë, efikase dhe me saktësi. Pushtet të fortë, shfaqje të shkëlqyera, efikasitet të lartë operacion dhe pamje të gjerë të tregojnë tiparet avantazh. Optional përfshin U-teh (kapacitet 8.1  m³), three shank ripper, ROPS and other equipments. It is your best choice for road building, hydro-electric construction, field modification, port building, mine development and other constructions.

  specifikimet

  Dozer                                              Tilt

  (duke mos përfshirë ripper) peshë operacion ( Kg) 24840

  Presioni i parë (K PA ) 76

  Track matës (mm)                                       2000

  Gradient                                               30 ° / 25 °

  Min. pastrimin terren  (mm)                             405

  Dozing kapacitetin ( m ³)                                        7.8

  Width Blade (mm)                                         3666

  Max. gërmimi thellësi (mm)                               540

  Dimensionet e përgjithshme ( mm )              5733× 3666× 3 380

  motor

  Tipit Cummins N T 855-C 280S10

  Vlerësuar me revolucion  (rpm)                                    2000

  Fuqia volant ( K W / HP                               169/230

  Max. rrotullues (N m / rpm) 1050/1400

  Konsumi vlerësuar e karburantit (g / KW h)                         217

  Sistemi lëvizshme

  Lloji lloj Swing nga rreze mbulua.

                                      Struktura pezulluar të bar barazimit

  N umber i rollers pista ( secili  anësor) 7

  Numri i rul bartës (çdo anë) 2

  P kruarje (mm) 216

  W idth të këpucëve (mm) 560

  Marsh 1st 2 3
  Përpara (km / h) 0-3,8 0-6,8 0-11,8
  Prapa (km / h) 0-4,9 0-8,5 0-14,3

  Zbatuar sistemin hidraulik

  Max. presionin e sistemit  (MPa)                           19.1

  Pump type                    dy grupe Gears pompë

  Prodhimi sistem ( L / min )                                      194

  Driving sistem

  T orque konvertuese 3-element 1-fazë 1-faza

  T ransmission Planetary, transmetimit të energjisë ndryshim me tre shpejtësi përpara dhe tre shpejtësi të kundërt, shpejtësia dhe drejtimi mund të zhvendoset me shpejtësi.

  S teering friksion. Multiple-disk metalurgji pushtet naftës disk ngjeshur nga pranvera. hidraulike operuar.

  Frenimit Brake tufë është vaj dy drejtim lundrues band frenave operuar nga pedale mekanike këmbë.

  F inal makinë Makinë final janë reduktimi i dyfishtë me veshje degëzuese dhe segment me dhëmbë, të cilat janë vulosur me vulë duo-kon.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !