prezantimi i kompanisë

1about-us1

Xuanhua Makineri Ndërtimi Co, Ltd (tutje të referuara si HBXG) është themeluar në vitin 1950 me emrin e saj origjinal "Xuanhua Makineri Ndërtimi Fabrika". HBXG është pionier i fabrikimit të buldozer pista në Kinë me një histori prej më shumë se 50 vjet. Me zhvillim për vite me rradhë, aktualisht është bërë një, kompani shtetërore në shkallë të gjerë publik, një prodhuesi kryesor i buldozer, dhe një nga 500 ndërmarrjet kryesore në Kinë.

Në vitin 2010, HBXG u përfshi nga Hebei Iron & Grupi Steel Co, Ltd (këtu e tutje referuar si HBIS). HBIS është një shkallë të gjerë, kompani publike shtetërore me të rangut të 279 -të  pozitën e 500 ndërmarrjet më të lartë në të gjithë botën. Me këtë mergence dhe blerjes, HBXG bëhet një degë e HBIS, e cila të bashkojë filozofinë avancuar bazë dhe të ndajnë përparësitë e HBIS në lidhje me të menaxhimit, fondeve dhe të tregut, duke hapur rrugën & themel të fortë për zhvillimin e madh-hap-përpara HBXG së.

HBXG ndodhet në Xuanhua, një qytet historik në veriperëndimor të Provincës Hebei me vetëm 175 kilometra larg  Beijing. Xuanhua city enjoy convenient transportation & telecommunication.  It  takes about three hours  to  Capital  International  Airport  by  car,  and  5  hours  to  Xingang Seaport by train.  HBXG  covers  an  area  of  985,000 square  meters  with  300,000  square  meters under  proof. The total  staff  is 2400 persons which including 642 professionals in 2017.

HBXG ka më shumë se 1000 grupe të pajisjeve të përpunimit të avancuar dhe pajisjet shqyrtimin, duke përfshirë soba shumë qëllime për trajtim të nxehtit, qendra Plasma ngutshme, dhe bashkërendojnë Matja Pajisje etj .. Këto pajisje të ofrojnë një bazë solide për të siguruar furnizimin e konsumatorëve të besueshëm dhe produkte të cilësisë. Duke zbatuar programin e kontrollit të cilësisë totale, si dhe përmirësimin e sistemit të kontrollit të cilësisë, HBXG u dha Quality Authentication Certifikata ISO 9001 në 1996.

HBXG zotëron kapacitet prodhimi prej 2500 njësive të makinës standarde të tërë dhe 2000 ton e pjesëve të këmbimit në vit specializuar në buldozerë Track.

Produktet kryesore janë si vijon:

Struktura Normal Track buldozer seri:  T140-1 (140HP); SD6N (160HP); T160-3 (160HP); TY165-3 (165HP);

Ngritur seri lëvizëse buldozer:  SD7N (230HP); SD8N (320HP); SD9 (430HP).

Hidrostatike seri buldozer:  SD5K (130HP); SD7K (230HP).

Ngarkues timon seri:  XG938G (3M 3 ); XG958 (5M 3 )

Excavator:  SR050; SR220; XGL120; XGL150

Shpimit Rig:  TY370; TY380T

Snow Groomer:  SG400 (360HP)

SD7N, SD8N, SD9 buldozer e janë me dhëmbë-ngritur Bulldozer Driving cilat janë zhvilluar nga vetë fuqinë shijuar karakteristikat kryesore të besueshme, mirëmbajtjen e qëndrueshme dhe në lindje. SD5K dhe SD7K është dual-qarqeve të kontrollit elektronik të sistemit hidrostatik ngarje me tiparet e veprojnë saktë dhe të rehatshme, të besueshme, të lartë të efikasitetit, kursimit të energjisë.

HBXG ka krijuar shitjet përsosur & rrjetin e shërbimit në të gjithë Kinës aktualisht. Gjithashtu HBXG është përsosje të mëtejshme në tregun global. Tani ne kemi krijuar marrëdhënie agjenci biznesi me më shumë se 40 vende ose rajone mbulojnë Kanadanë, Rusia, Ukraina, Britania e Madhe, Irani, Australia, Brazili, Gana etj ..   Tani  ne jemi duke u përpjekur për të gjetur partnerë më të kualifikuar për të zhvilluar tregun e jashtëm së bashku.

Si një moment historik, stoku i HBXG me titullin e "Hebei Xuangong" u rendit e tregtuar publikisht në bursën e Shenzhen të Kinës në Jun.7 -të , 1999. Kjo krijoi një themel të fortë për zhvillimin e qëndrueshëm të HBXG.

 

 


WhatsApp Online Chat !