• banner-1
  • banner-2
  • banner-3

NEW PAJISJE makineritë e ndërtimit për të gjitha nevojat tuaja

CHECK OUT OUR PRODUCT LINE

Rreth nesh

  • HBXG-PLANT PICTURES (3)
  • HBXG-PLANT PICTURES (6)
  • HBXG-PLANT PICTURES (7)

Xuanhua Makineri Ndërtimi Co, Ltd (tutje të referuara si HBXG) është themeluar në vitin 1950 me emrin e saj origjinal "Xuanhua Makineri Ndërtimi Fabrika". HBXG është pionier i fabrikimit të buldozer pista në Kinë me një histori prej më shumë se 50 vjet. Me zhvillim për vite me rradhë, aktualisht është bërë një, kompani shtetërore në shkallë të gjerë publik, një prodhuesi kryesor i buldozer, dhe një nga 500 ndërmarrjet kryesore në Kinë.

Shiko më shumë

produktet funksion

Spocket Elevated ngarje Bulldozer SD7N (230HP), SD8N (320HP), SD9N (430HP) miraton dizajn modular, ngarje dhëmbë janë ngritur për të reduktuar forcat tronditëse nga toka dhe të veshin jashtë nga rëra dhe tokës. Pra, gëzojnë karakteristikat e pushtet të lartë të transferimit efikasitet, kosto të ulët të mirëmbajtjes: të qëndrueshme: efikasitet të lartë të punës dhe të sigurisë të lartë bashkë-efikasitetit duke aplikuar për frenave kthetrat e angazhuar vazhdimisht të nxitura nga burimet dhe për të rritur hidraulike për të shkëputur, disqe lagur me rregullim të lirë, parking të besueshëm.

produktet Arrivals

Hydrostatic Bulldozer Driving SD5K (130HP), SD7K (240HP) gëzojnë karakteristikat e mëposhtme kryesore të shtetit kontrollit 3 emetimit, motor të kontrollit elektronik, prodhimit të fuqishme, efikasitetit ekonomik dhe qëndrueshmëri me sistemin hidro-statike lëvizjes, rregullim shpejtësi stepless, drejtues strumbullar, pushtet të plotë matching, operativ vetme levë elektronike, kontrolli piloti, tre modes punës: load Drita, standard, ngarkesa të rënda për të realizuar kursimin e karburantit.

WhatsApp Online Chat !