Контактирајте не

Xuanhua Градежни машини копродукции, ООД.

адреса

21 Dongsheng патот, Xuanhua,

Провинцијата Хебеј 075.105, PRChina

Е-пошта

hbxg_bulldozer@163.com

телефон

Тел: +86 313 3186110

Тел: +86 13831362571

Факс: +86 313 3186027

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !